Diskuze

Vzhledem k tomu, že se v diskuzi objevují stále častěji vulgární výrazy, byla diskuze změněna na moderovanou, tj. že každý příspěvek bude nejdříve odeslán ke schválení.

418 Responses to Diskuze

 1. Pavel says:

  Dobrý den mam skromný dotaz, zajimalo by me proč Mo Vsetin spada pod Výbor uzemního svazu pro Moravu a Slezko když již řadu let spadáme do Zlínského kraje a proč tedy Mo Vsetin nespada pod Moravský rybářsý svaz? jako příklad uvedu pouze toto : mistni povolenky zruseny tudiž jsme nuceni kupovat si povolenky uzemní když chci jet na ryby v nejbižším okolí např potec val.klobouky banov nebo slavicin jsem nucen si zakoupit povolenku jihomoravskou (naklady na víc) jde o to že uzemni povolenka za cenu cca1600kc je uplne k nicemu pro človeka ktery jezdi mximalně na Lačnov a nema zajem jezdit na ryby smerem Ostrava ktera je sice jiste lepe zarybnovana než naše mistní vody. Děkuji za odpoved

  • Veselý Roman says:

   Dobrý den
   Omlouvám se za pozdní odpověď na Váš dotaz, ale písemně by to bylo zdlouhavé a možná by jsme si nerozuměli. Pokud přijdete na výroční schůzi předneste Váš dotaz a odpovím, případně můžeme diskutovat.
   S pozdravem Veselý

 2. Jindřich Psota says:

  Dobrý den.Opakuji svůj dotaz, na který mi nebylo nikdy odpovězeno.Nepřemýšleli jste že by se na lačnovské rybníky vysadili nějací kapři nad 70 cm…Intenzita v přivlastňování kaprů je tam opravdu veliká a snad by byla aspoň nějaká šance na přežití a ulovení větší ryby…Nikdo sice nezaručí, že místní hladoví lovci tyto ryby ušetří ale to už je zase věc rybářské stráže…Nemluvím o velké výsadbě ale kdyby se každý rok při dosazování přidalo třeba 5 těchto kaprů na každý rybník, hned by to tam bylo veselejší 🙂

  • Jindřich Psota says:

   Opět děkuji za vyčerpávající odpověď 😀 😀

   • admin says:

    Dobrý den, tuto sobotu je členská výroční schůze. Když přijdete a zeptáte se, určitě Vám otázka bude zodpovězena na místě. Přítomen bude současný hospodář, ekonom, předseda i další členové, kteří Vám mohou odpovědět, případně o problému diskutovat. Argumenty pro a proti bude lepší si říci zrovna, než si je vypisovat na internetu. S pozdravem D. Molek

 3. kapros says:

  Zdravim kdyz tatka nechyta uz tak pres 20 let a mel rybarsky listek slo byto nejak vyhledat a obnovit ? a musel by jit znova na zkusky ?

  • Jednatel MO says:

   Pokud je přerušení členství delší než 10 let, tak je nutno absolvovat přezkoušení, které se provádí po dohodě v kanceláři MO. Je to formou jednoduchého testu na počítači. Bližší informace získáte v kanceláři MO.
   jednatel MO

 4. Jaroslav says:

  dobry den.mam dotaz na pripravovanou zmenu doby lovu na mimopstr.revirech a to 6-9mesic 4-24hod a zbyvakici mesice 6-22hod.vyhlaska ministerstva zemedelstvi by udajne mela nabit platnosti 1.4.2018.jak se stavi Mo Vsetin k teto zmene.pokud bude v platnosti bude MO usilovat o vyjimku nebo souhlasi.ekuji

  • Veselý Roman says:

   Připomínkové řízení bylo ukončeno 11.12.2017 jednáním na Ministerstvu zemědělství za účasti statutárních zástupců ČRS. Nyní je návrh postoupen Legislativní radě vlády, bude-li schválen, bude předložen k podpisu Ministrovi zemědělství.
   Budou li zbývající kroky legislativní procesu úspěšně ukončeny, vstoupí návrh vyhlášky v platnost 1. dubna 2018 a hlavní rybářská sezóna by tak již probíhala s prodlouženou dobou lovu.
   O výsledku Vás budeme neprodleně informovat.
   MO Vsetín tuto změnu uvítá, je to po dlouhé době vstřícný krok k rybářské veřejnosti. Žádnou vyjímku nebudeme požadovat. Přeji Vám příjemné strávení volného času na revírech ČRS.
   S pozdravem Veselý Roman hospodář MO Vsetín

 5. Miroslav B. says:

  Zdravím, chtěl bych se zeptat jaké ryby byly vysazeny na Bystřičce děkuji za odpověď..

  • Veselý Roman says:

   Kapr,candát,štika. Lín bude vysazen po dodání ( ještě nebyl vysazen na žádný revír Severní Moravy a Slezska ).
   S pozdravem Veselý

 6. Jakub says:

  Zdravím,je možné si ještě teď zaplatit známku za letošek pokud jsem si letos nebral povolenku,abych si jí mohl příští rok koupit ?. Děkuji za odpověď

  • Jednatel MO says:

   Zakoupit členskou známku pro rok 2017 je možné zhruba do 15.11.2017. Potom neprodané čl. známky a povolenky vracíme na VÚS ČRS Ostrava. Pokud si letos známku nekoupíte, přestáváte být členem ČRS.
   K obnovení členství je pak nutné, zaplatit vedle čl. známky na aktuální rok taky zápisné. Zpětně se čl. známky neprodávají.
   Surovec R.

 7. Zdeněk Matuška says:

  Na pondělí 16.10.2017 sháníme nutně jednoho až dva brigádníky k odlovu generačních ryb. Brigáda by byla od 7 hodin do cca 17hodin. Tel.: +420 603 985 589 – Z. Matuška

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *