Diskuze

Vzhledem k tomu, že se v diskuzi objevují stále častěji vulgární výrazy, byla diskuze změněna na moderovanou, tj. že každý příspěvek bude nejdříve odeslán ke schválení. Zodpovězeno bude pouze členům, kteří uvedou alespoň křestní jméno a číslo členského průkazu. Na dotazy od anonymů nebo podepsané smyšlenými jmény odpovězeno nebude.

647 Responses

 1. Radim Kovaříček napsal:

  Dobrý den. Na r. 23 budu brát pouze MP MRS. Vztahuje se i na ni povinnost platit 1.000,- Kč (substitut brigád)?
  Děkuji za odpověď, R. Kovaříček

 2. Roman Konůpka napsal:

  Vážené předsednictvo MO Vsetín,
  Milé rybářky,
  Vážení rybáři, kolegové,

  opět nastal vánoční čas, kdy na chvíli odložíme své rybářské náčiní a budeme se věnovat zimní pohodě. Chtěl bych Vám všem popřát krásné Vánoce a do nového roku 2023 především zdraví, zdraví, zdraví… a samozřejmě mnoho krásných úlovků a romantických chvil strávených na našich překrásných vodách. Petrův zdar!

 3. ondřej napsal:

  Dobrý den, vidím dle statistik že bylo vysazeno do pstruhových revírů cirka do 1,5 tuny živých ryb během lovné sezóny. Při průměrné ceně 150kč/kg živé váhy mi to vychází na 250 000kč. To by znamenalo že za 130 vydaných povolenek jste v sezóně provedli zarybnění. Co ten zbytek? Když sleduju jak například zarybňuje Severočeský US, jsou naše hodnoty hodně bídné. Dáte k dispozici na stránky členům plnou statistiku jak dochází k distribuci ryb a jaká částka se reálně požije na zarybnění a kolik padá na provoz MO? Děkuji za objasnění a ochotu data poskytnout.

 4. ondřej napsal:

  Dobrý den,

  jezero ve Velkých Karlovicích po revitalizaci zmizelo ze soupisu revírů. Existuje možnost si u nynějších provozovatelů revíru zakoupit povolenku?

 5. Andrej Pilár napsal:

  Dobrý den, v sprnu se chystám s rodinou na Valašsko a chtěl bych při té příležitosti navštvit VD Bystřička. Můžete mi prosím poradit, kde parkujete, popř. kde se chodí chytat? Četl jsem sice popis, kde je lovení zakázáno, ale nejsem z toho moc chytrý. Díky za odpověď. A.

  • Andrej Pilár napsal:

   Opravdu nikde žádná mapka k dispozici?

   • admin napsal:

    Dobrý den, mapou bohužel nedisponuji. Parkování kolem přehrady mimo vyznačená místa je zakázáno. Mimo prázdniny se však parkování na odstavných plochách většinou toleruje. Bohužel někdy se stane (většinou v turistické sezoně), že někdo zaparkuje na cizím pozemku a policie pak většinou na udání objíždí dokola a uděluje pokuty. Takže doporučuji si nejprve vyhlédnout místo pro lov, případně vyskládat věci a pak zaparkovat nejlépe na parkovišti pod přehradou. Je to sice procházka, ale neriskujete pokutu. S pozdravem D. Molek

 6. Franta napsal:

  Dobrý den, chtěl bych poděkovat Mo a Romanovi za nádherné zarybnění Vsetinske Bečvy. Po mnoha letech jsem se vrátil k pstruhařině a opravdu si to moc užívám, ryb je ve vodě opravdu mnoho a je radost na na takovou vodu chodit. Děkuji.

 7. Mira napsal:

  Dobrý den, mám dotaz k Halenkovskému splavu. Podle mne je to totální nepodarek „rybího přechodu“, ale nicméně asi to rybí přechod je, tedy pokud si ryby nosí sebou pilku a přeřežou desky… Kde se tedy muže u splavu chytat? Děkuji

 8. jan 1077 00076917 napsal:

  petruv zdar chci se zeptat kolik bylo vydáno povolenek pro pstruhový revir sev. morava a slezsko děkuji

 9. ondřej napsal:

  Dobrý den,
  jezero ve Velkých Karlovicích po revitalizaci zmizelo ze soupisu revírů. Existuje možnost si u nynějších provozovatelů revíru zakoupit povolenku?

 10. Radek napsal:

  Budou letos nějaké jarní závody?

  • admin napsal:

   Dobrý den. V letošním roce se budou pořádat (pokud to situace dovolí) pouze podzimní závody na Hrozenkově.
   S pozdravem
   D. Molek

 11. Radim napsal:

  Dobrý den,
  Jen takový dotaz. Vedeme tady s kolegou diskuzi o termínu zahájení P sezóny. 16.4.2022 je sobota a kolega si myslí že se termín zahájení posouvá kvůli možnosti tří denní docházky v týdnu na 15.4.2022. Nikde jsem se o tom nedočetl tak si myslím že to tak není, ale chceme tu naší diskuzi rozhodnout kdo má pravdu? 😀

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   lovit na pstruhových vodách lze až od 16.4.! Ano, dříve byla v RŘ výjimka, ale ta už minimálně 15 let v řádu není. Takže pokud bude někdo chytat už v pátek 15. 4., s největší pravděpodobností to bude kromě první docházky také jeho poslední 😉
   S pozdravem
   D. Molek

 12. Stana napsal:

  Zdravim,od kdy se vydavaji povolenky?

  • admin napsal:

   Dobrý den, jak je uvedeno v informátoru, který byl odeslán všem členům a je i na tomto webu:
   Hromadný výdej:
   Pátek 7. 1. 2022 kancelář MO        13:00 – 18:00 hod.
   Sobota 8. 1. 2022 kancelář MO        09:00 – 12:00 hod.
   následně pak je možné zakoupit povolenky vždy v úřední hodiny v pondělí a čtvrtek od 15:00 do 17:00 hodin.
   Povolenky objednané a zaplacené přes webový formulář na těchto stránkách jsou k vyzvednutí minimálně za týden po zaplacení.

 13. Roman Konůpka napsal:

  Milé kolegyně,
  Vážení kolegové,
  Vážené vedení MO,

  chtěl bych Vám všem slušným rybářům popřát radostné a pokojné Vánoce a do nového roku všem především pevné zdraví, pohodu, štěstí a mnoho osobních i rybářských úspěchů po celý rok 2022.

 14. Tomáš Vašut napsal:

  Dobrý den, pokouším se stát opět členem ČRS. Rád bych vstoupil i se svým synem, který má 10 let. Konají se kurzy, jako to bylo za mého mládí? Cvičili jsme nahazování, chodili jsme cvičně chytat ryby na rybníčku v Huslenkách. Jak teď funguje stát se rybářem? děkuji, s pozdravem Tomáš Vašut. P.S. místo peněz na povolenky, rozváželi jsme uvařené brambory na kačáku na loďce.

  • admin napsal:

   Dobrý den, informace o školení nových členů vám podá pan Kašpar. Tel.: 605 265 577

 15. Ondřej napsal:

  Dobrý den, jezero ve Velkých Karlovicích po revitalizaci zmizelo ze soupisu revírů. Existuje možnost si u nynějších provozovatelů revíru zakoupit povolenku?

 16. Libor Klubal napsal:

  Dobrý večer, mohl bych při výdeji povolenky 8.1.2022 zaplatit hotově. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *