Diskuze

Vzhledem k tomu, že se v diskuzi objevují stále častěji vulgární výrazy, byla diskuze změněna na moderovanou, tj. že každý příspěvek bude nejdříve odeslán ke schválení. Zodpovězeno bude pouze členům, kteří uvedou alespoň křestní jméno a číslo členského průkazu. Na dotazy od anonymů nebo podepsané smyšlenými jmény odpovězeno nebude.

632 Responses

 1. Franta napsal:

  Dobrý den, chtěl bych poděkovat Mo a Romanovi za nádherné zarybnění Vsetinske Bečvy. Po mnoha letech jsem se vrátil k pstruhařině a opravdu si to moc užívám, ryb je ve vodě opravdu mnoho a je radost na na takovou vodu chodit. Děkuji.

 2. Mira napsal:

  Dobrý den, mám dotaz k Halenkovskému splavu. Podle mne je to totální nepodarek „rybího přechodu“, ale nicméně asi to rybí přechod je, tedy pokud si ryby nosí sebou pilku a přeřežou desky… Kde se tedy muže u splavu chytat? Děkuji

 3. jan 1077 00076917 napsal:

  petruv zdar chci se zeptat kolik bylo vydáno povolenek pro pstruhový revir sev. morava a slezsko děkuji

 4. ondřej napsal:

  Dobrý den,
  jezero ve Velkých Karlovicích po revitalizaci zmizelo ze soupisu revírů. Existuje možnost si u nynějších provozovatelů revíru zakoupit povolenku?

 5. Radek napsal:

  Budou letos nějaké jarní závody?

  • admin napsal:

   Dobrý den. V letošním roce se budou pořádat (pokud to situace dovolí) pouze podzimní závody na Hrozenkově.
   S pozdravem
   D. Molek

 6. Radim napsal:

  Dobrý den,
  Jen takový dotaz. Vedeme tady s kolegou diskuzi o termínu zahájení P sezóny. 16.4.2022 je sobota a kolega si myslí že se termín zahájení posouvá kvůli možnosti tří denní docházky v týdnu na 15.4.2022. Nikde jsem se o tom nedočetl tak si myslím že to tak není, ale chceme tu naší diskuzi rozhodnout kdo má pravdu? 😀

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   lovit na pstruhových vodách lze až od 16.4.! Ano, dříve byla v RŘ výjimka, ale ta už minimálně 15 let v řádu není. Takže pokud bude někdo chytat už v pátek 15. 4., s největší pravděpodobností to bude kromě první docházky také jeho poslední 😉
   S pozdravem
   D. Molek

 7. Stana napsal:

  Zdravim,od kdy se vydavaji povolenky?

  • admin napsal:

   Dobrý den, jak je uvedeno v informátoru, který byl odeslán všem členům a je i na tomto webu:
   Hromadný výdej:
   Pátek 7. 1. 2022 kancelář MO        13:00 – 18:00 hod.
   Sobota 8. 1. 2022 kancelář MO        09:00 – 12:00 hod.
   následně pak je možné zakoupit povolenky vždy v úřední hodiny v pondělí a čtvrtek od 15:00 do 17:00 hodin.
   Povolenky objednané a zaplacené přes webový formulář na těchto stránkách jsou k vyzvednutí minimálně za týden po zaplacení.

 8. Roman Konůpka napsal:

  Milé kolegyně,
  Vážení kolegové,
  Vážené vedení MO,

  chtěl bych Vám všem slušným rybářům popřát radostné a pokojné Vánoce a do nového roku všem především pevné zdraví, pohodu, štěstí a mnoho osobních i rybářských úspěchů po celý rok 2022.

 9. Tomáš Vašut napsal:

  Dobrý den, pokouším se stát opět členem ČRS. Rád bych vstoupil i se svým synem, který má 10 let. Konají se kurzy, jako to bylo za mého mládí? Cvičili jsme nahazování, chodili jsme cvičně chytat ryby na rybníčku v Huslenkách. Jak teď funguje stát se rybářem? děkuji, s pozdravem Tomáš Vašut. P.S. místo peněz na povolenky, rozváželi jsme uvařené brambory na kačáku na loďce.

  • admin napsal:

   Dobrý den, informace o školení nových členů vám podá pan Kašpar. Tel.: 605 265 577

 10. Ondřej napsal:

  Dobrý den, jezero ve Velkých Karlovicích po revitalizaci zmizelo ze soupisu revírů. Existuje možnost si u nynějších provozovatelů revíru zakoupit povolenku?

 11. Libor Klubal napsal:

  Dobrý večer, mohl bych při výdeji povolenky 8.1.2022 zaplatit hotově. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *